Apie mus

Mes esame karjeros specialistų bendruomenė, kuri vienijasi su siekiu kartu kurti programas, mokymus ir veiklas, orientuotas į kiekvieną, kas siekia sąmoningai kurti asmeninę karjerą bei mokytis efektyviai ir su malonumu realizuoti save mėgstamoje veikloje. Taip pat mes siekiame kurti veiklas ir galimybes, skirtas mūsų kolegų - karjeros specialistų tobulėjimui, tarpusavio bendradarbiavimo puoselėjimui ir gerai emocinei savijautai. 

Kviečiame susipažinti su mūsų komandos nariais - karjeros palydovais:

Gintarė Joteikaitė

Mano gyvenimo misija yra padėti žmonėms kūrybiškai realizuoti savo įgimtus talentus ir atskleisti šiam pasauliui visą jų asmenybės autentiško potencialo grožį. Esu stipri vizionierė ir strategė, orientuota į globalų ir gilų situacijos pamatymą, žmonių vienyjimą, inovacijas ir įkvepiančius pokyčius. Socialinio darbo studijos įgalino mane žvelgti į žmogaus asmeninius iššūkius sistemiškai, o papildomai įgytos žinios psichologijos, koučingo, marketingo ir karjeros konsultavimo srityse sustiprino gebėjimą lydėti klientus parenkant efektyviausius metodus. Esu:

Kompetecijų sritys: ICU Koučingo specialistė, ThetaHealing metodo praktikė, Reiki sistemos praktikė, NLP praktikė, VCC mokymų vadovė, jaunimo darbuotoja, socialinė darbuotoja, projektų vadovė.

 • Profesionali Coachingo specialistė (ICU akreditacija);

 • Sertifikuota NLP (Neurolingvistinio programavimo), ThetaHealing, Reiki, Self-branding'o metodų praktikė;

 • Karjeros konsultantė, kartu su partneriais išleidusi tarptautiniu mastu pripažintą metodinį leidinį apie ugdymą karjerai;

 • Socialinė antreprenerė, inicijuojanti ir įgyvendinanti socialinius projektus (galiu konsultuoti ir projektų paraiškų rašymo bei įgyvendinimo temomis);

 • Esu sukaupusi 10-ies metų darbo patirtį visuose ūkio sektoriuose, pravedusi virš 500 mokymų ir virš 1000 individualių konsultacijų karjeros, savirealizacijos, asmenybės tobulėjimo, antreprenerystės temomis.

Emilija Kotryna Trunovaitė

Ačiū, kad esi čia ir skiri laiko paskaityti daugiau apie mus. Esu visų pirma žmogus, išgyvenęs įvairius gyvenimo etapus ir juos lydinčias emocijas, būsenas - tiek pakilimus, tiek nuosmūkius asmeniniame ir karjeros kelyje. Būta pasimetimo, blaškymosi, savęs ieškojimo, investavimo į save, intensyvaus mokymosi periodų. Tačiau visus iššūkius ir paieškas keitė kūrybos, praktikos ir nuoseklaus darbo su savęs paieškose esančiomis moterimis etapas. Konsultacijų metu padėjau atrasti savo arkliuką, savo roges nežinančioms ką toliau pasirinkti veikti gyvenime moterims, o atrankose tikrinau kiek kandidatas/-ė yra užtikrintas/-a ir džiaugiasi pasirinkta savo profesija. Tad dirbdama personale su atrankomis jaučiau darbo rinkos pulsą ir susiformavau bendrą vaizdą – kokio darbuotojo vadovams dažniausiai norisi ir reikia įvairiausiose komandose. Dalis klienčių įkūrė savo verslus ir juos toliau sėkmingai vysto. Labai džiaugiuosi šia galimybe pasiekti daugiau jaunų žmonių, kuriems karjeros palydovo labiausiai reikia. 😊
Trumpai apie mane ir mano patirtis. Esu:

Kompetecijų sritys: Psichologė, ICU koučingo specialistė, atrankų specialistė, karjeros / savirealizacijos konsultantė bei mentorė.
 • Psichologė (Vilniaus universitetas);

 • Profesionali Coachingo specialistė (ICU akreditacija);

 • Atrankų specialistė (dirbau el.prekybos, švietimo bei gamybos įmonėse su IT, pardavimų, marketingo, operacijų, analitikos, finansų vadovais ir jų komandomis);

 • Karjeros / savirealizacijos konsultantė, mentorė (per metus dirbau su 70+ moterų, buvo įgyvendinami kursai teminiuose tobulėjimo klubuose, vesti mokymai jaunimui, konsultuoju jau virš 3 metų);

 • Patirtį kaupiu ir mokausi jau 10+ metų (seminarai, literatūra, mokymo programos – nesuskaičiuočiau kiek tekę dalyvauti, investicijos į save viršija 30 000 EUR).

Tad nuoširdžiai noriu dalintis tuo, ką turiu su jumis, kad pirmieji žingsniai karjeroje būtų užtikrinti ir kryptingi. Kviečiu jungtis į šią savęs pažinimo kelionę 😊

Aušra Turskytė

Laikau save kūrėja - menininkės etiketė niekuomet nelipo, nes kūrybą matau daug plačiau. Kurti galima ne tik vaizdus arba garsus, tačiau ir santykį su žmonėmis, generuoti idėjas, aplinką ir tokiu būdu atrasti save.

Daugiau nei dešimtmetį praleidau tobulindama savo meninius įgūdžius Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje bei Vilniaus dailės akademijos bakalauro studijose grafikos katedroje. 2021 m. Vilniaus universitete baigiau mokyklos pedagogikos studijas ir šiuo metu aktyviai veikiu neformaliojo ugdymo srityje kaip jaunimo darbuotoja, savanorių koordinatorė bei įvairių projektų vykdytoja. Daug dalinuosi savo žiniomis apie kūrybingumą, jo reikšmę ir pritaikymą kasdienybėje. Tikiu, jog jei kiekvienas savyje išsiugdytume vidinį kūrėją, atrastume savo milžinišką potencialą, galią veikti ir kurti(s) gyvenimą tokį, kokį įsivaizduojame.

 • Nuo 2015 m. aktyviai veikiu neformaliojo ugdymo srityje organizuodama vaikų, paauglių stovyklas, dalyvaudama jaunimo mainuose bei organizuodama įvairias veiklas, mokymus, seminarus jaunimui.

 • Esu pravedusi virš 150 individualių konsultacijų, 100 įvairiausių užsiėmimų į kuriuos įeina kūrybinės dirbtuvės, seminarai, mokymai, darbas su grupėmis, veiklos, skirtos ugdyti kūrybinį mąstymą, emocinį intelektą bei socialinius įgūdžius.

 • Nuo 2020 m. dirbu kaip jaunimo darbuotoja, savanorių koordinatorė, mentorė, projektų vykdytoja.

Kompetecijų sritys: Jaunimo darbuotoja, edukatorė, mentorė, kūrybiškumo ir savirealizacijos temų konsultantė