Kviečiame dalyvauti mokymuose!

Kviečiame dalyvauti mokymuose, skirtuose stiprinti įgūdžius, aktualius sėkmingai saviraiškai ir savirealizacijai karjeroje

Esminių sėkmingos karjeros žingsnių dirbtuvės "KARJEROS STARTERIS"

Mokymuose bus pateikiama teorinė informacija apie savirealizacijos krypčių gryninimosi metodus, CV ir motyvacinį laišką, pasiruošimą darbo pokalbiui bei svarbius aspektus įsidarbinus. Visos žinios bus įtvirtinamos individualiai ir komandoje įgyvendinant praktines užduotis.

  • Atrasi metodus, padedančius gryninantis savo asmeninę karjeros kelio strategiją;

  • Stiprinsi žinias ir įgūdžius apie CV, motyvacinio laiško rengimą;

  • Atrasi naujus būdus ieškoti darbo, kurti partnerystes ir įgalinti savo veiklas finansiškai;

  • Gilinsies į tai, ką svarbu žinoti ir į kokius dalykus atreipti dėmesį, nepamesti iš akiračio jau įsidarbinus ir kuriant santykį su darbdaviais ir kolegomis. 

people sitting on chair with brown wooden table
people sitting on chair with brown wooden table
Data: 2023 m. lapkričio 11 d. 13:00 - 18:00 val.
Vieta: Antakalnio atviras jaunimo centras "Žalianamis"
Lektorės: Gintarė Joteikaitė ir Aušra Turskytė
Mokymų paslaugas ir maitinimą mokymų metu finansuoja Vilniaus savivaldybė.
Mokymus ves:

ICU Koučingo specialistė, ThetaHealing metodo praktikė, Reiki sistemos praktikė, NLP praktikė, VCC mokymų vadovė, jaunimo darbuotoja, socialinė darbuotoja, projektų vadovė. Baigusi 12 mėn. trukmės kursus apie asmenybės brendingą
Gintarė Joteikaitė
Aušra Turskytė
Jaunimo darbuotoja, edukatorė, mentorė, kūrybiškumo ir savirealizacijos temų konsultantė, pravedusi virš 150 individualių konsultacijų, 100 įvairiausių užsiėmimų į kuriuos įeina kūrybinės dirbtuvės, seminarai, mokymai, darbas su grupėmis, veiklos, skirtos ugdyti kūrybinį mąstymą, emocinį intelektą bei socialinius įgūdžius.